"15 Temmuz Roman Yarışması" ile Yerel yönetimler kitap fuarına katıldık 18.12.2017

"15 Temmuz Roman Yarışması" ile Yerel yönetimler kitap fuarına katıldık

Marmara Belediyeler Birliği tarafından, kültürel çeşitlilik ve zenginliğimize yönelik olarak içerik üreticilerini bir araya getirmeyi amaçlayan “Yerel Yönetimler Kitap ve Kültür Fuarı” İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlendi.

Bahçelievler Belediyesi de, 15 Temmuz Roman Yarışmasının tanıtımı için Yerel Yönetimler Kitap Fuarında stant açtı. Fuar salonda özellikle gençlerin yoğun ilgisini çeken standa yarışmayı tanıtıcı videolar ve broşürlerin yanı sıra ziyaretçilere çeşitli hediyeler sunuldu.

Yerel Yönetimler Kitap ve Kültür Fuarı, Marmara Belediyeler Birliği ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın katılımlarıyla 15 Aralık tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda başladı. 3 gün boyunca süren fuar, usta oyuncu Zihni Göktay’ın kapanış söyleşiyle 17 Aralık’ta sona erdi.

26 kamu kurumu, 26 yayınevi ve 17 sahafın katılımcı olarak bulunduğu fuarda söyleşiler, sergiler ve dinletilerin de yer aldığı fuarda, Sadettin Ökten, Beşir Ayvazoğlu, Ayşe Kulin, Cihan Aktaş, Zihni Göktay, Murat Gülsoy ve Pelin Batu gibi alanında uzman kişiler ziyaretçilerle buluştu.

"15 Temmuz Roman Yarışması" ile Yerel yönetimler kitap fuarına katıldık