ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI... 24.11.2017

ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI...

 

24 Kasım Öğretmenler Günü Bahçelievler'de bir dizi etkinlikle kutlanıyor.

Öğretmenler Günü coşkusunu okullarda gerçekleştirilen kutlama ve diğer organizasyonlarla devam ederken, Belediye Başkanı Osman Develioğlu da öğretmenler onuruna Abidin Pak Öğretmenevinde akşam yemeği verdi.

Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu tarafından öğretmenler onuruna düzenlenen geceye İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı, AK Parti İlçe Başkanı Av. Zülküf Türkoğlu, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Öğretmenlik gönül işidir

Davete katılan tüm eğitimcilerin "24 Kasım Öğretmenler gününü kutlayan Belediye Başkanı Osman Develioğlu, '24 Kasım, ülkemizin kurtuluşunu sağlayan Mustafa Kemal Atatürk'ün, millet mekteplerinin başöğretmenliğini kabul ettiği gün olarak bizlere hediyedir. Bizim için her gün öğretmenler günüdür, her gün öğretmenlerimizin günüdür. Cumhurbaşkanımızın, Başkanımızın, Bakanlarımızın, Valilerimizin, Kaymakamlarımızın işadamlarımızı.. Herkesi öğretmen yetiştiriyor, tabi ki de öğretmeni de öğretmen yetiştiriyor. O yüzden kutsal bir görevi yerine getiriyorsunuz. Bu kutsal görevinizde bu yüce, bu ulvi görevinizde hepinize başarılar diliyor öğretmenler gününüzü tekrar kutluyorum" dedi.

Öğretmenlerin aileleri ile birlikte katıldıkları gecede, sanatçı Nadide Sultan da sahne alarak öğretmenlere müzik ziyafeti sundu.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI...