Çocuklara yaz okulu, yetişkinlere yüzme kursu..! 03.07.2017

Sporun Başkenti Bahçelievler..!

Çocuklara yaz okulu,

yetişkinlere yüzme kursu..!

 

Bahçelievler Belediyesi tarafından yaz döneminde çocuklara yüzme ve basketbol branşlarında verilecek Yaz Spor Okulları için kayıtlar başladı. Ayrıca yaz boyunca yetişkinler için de ücretsiz yüzme kursları düzenlenecek. Sporun ve sporcun gelişimi için 13 yılda dev yatırım ve hizmetlere imza atan Bahçelievler Belediyesi gençlerin ve çocukların sporla yetişen, spor ahlakı ve spor kültürüne sahip bireyler olması için de çalışmalarını sürdürüyor.

 

10 Temmuz’da başlayacak Yaz Spor Okulları ve Yetişkin Yüzme Kursları, 5 farklı tesiste 24 Ağustos’a kadar iki dönem şeklinde verilecek.

 

Bahçelievler Belediyesinin bu yıl 12’nci kez düzenleyeceği yaz okulu 07–14 yaş arası çocuklara yönelik olacak. Yetişkin yüzme kurslarına ise 18 yaşını doldurmuş bay ve bayan vatandaşlar müracaat edebilecek.

 

Birinci ve 2’nci dönem kayıtları 3-7 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Yüzme ve Basketbol faaliyetlerden oluşan yaz okulunun 1’nci dönemi 10 Temmuz-4 Ağustos 2’nci dönemi ise 7–24 Ağustos tarihleri arasında olmak üzere 2 dönem şeklinde gerçekleşecek. Tamamı ücretsiz olacak kurslara katılmak isteyen öğrenci ve yetişkinler sadece bir dönemi seçebilecek.

 

Yüzme kursları Altınyıldız, Cumhuriyet, Kocasinan ve Zafer Semt Havuzlarında, basketbol kursları ise Org. Eşref Bitlis İlkokulu Harun Erdenay Spor Salonunda verilecek.

Kayıt için detaylı bilgi, belediyenin www.bahcelievler.istanbul adresinden veya 0212 484 38 00 (2119) no’lu telefonundan edinilebilir.

Çocuklara yaz okulu,  yetişkinlere yüzme kursu..!